Welkom in Nymma

Nymma is aan! Liefhebbers van elektronische muziek kunnen hun hartje ophalen in ons stadje aan de Waal. Nieuwe initiatieven rijzen als paddenstoelen uit de grond, terwijl de oude klassiekers succesvol blijven doorknallen. Om de juiste afweging te maken tussen al dit aanbod, houden wij voor jou een overzicht bij. Zo hoef je nooit meer iets te missen!

Hieronder vind je een overzicht van alle evenementen gesorteerd op volgorde van de dichtstbijzijnde datum. Mis jij nog een event dat op deze pagina hoort, of heb je een leuk idee? Stuur ons dan een berichtje.

Daarna:
RUIS Festival 2017 [cancelled]

Friday, June 02, 2017

516

Drift Festival 2017

Saturday, June 10, 2017

3867

Nachtdrift

Saturday, June 10, 2017

62

Op Dreef Festival 2017

Saturday, June 17, 2017

1519

Have A Nice Day Festival 2017

Saturday, July 01, 2017

1261

House Classix op Valkhof Festival

Saturday, July 15, 2017

66

Subcultuur: de Nachtvierdaagse

Saturday, July 15, 2017

158

Antilope - Vierdaagsefeesten

Saturday, July 15, 2017

88

GiD x WTF

Sunday, July 16, 2017

287

Knopje In Harmony

Sunday, July 16, 2017

13

Blauwdruk op Valkhof Festival

Monday, July 17, 2017

59

Blauwdruk: Valkhof Festival After

Monday, July 17, 2017

30

ZERO FUCKS GIVEN (WTF x GiD)

Tuesday, July 18, 2017

115

COUTURE op Valkhof Festival

Wednesday, July 19, 2017

54

Knopje Kleurt Roze

Wednesday, July 19, 2017

59

Het Zusje van Debbie Voelt Nattigheid

Thursday, July 20, 2017

116

Via Electronica

Friday, July 21, 2017

104

Het Nest Festival

Saturday, September 02, 2017

1210

Bauhauz V

Saturday, November 04, 2017

58