nymma_archief

The party’s over!

Aan elk goed feestje komt een eind, en vaak blijven we achter met de zure nasmaak van pijnlijke voeten, meedogenloze katers/dips en urenlange plafondstaar sessies waarbij we ons alleen maar kunnen afvragen… waarom? WAAROM IS DAT FEESTJE ONS VEEL TE VROEG ONTNOMEN!?!?

Laten we daarom een moment nemen om even stil te staan bij al het leuks dat ze ons gebracht hebben: De fijne muziekjes, die ene experimentele dansmove waarvan je niet wist dat je het in je had, de nieuwe vriendschappen (al dan wel of niet met benefits), het excuus om alles ongerept in je mond, neus en andere obscure lichaamsdelen te kunnen stoppen, de mooiste visuals, de beste DJ’s… maar vooral de ontelbare leuke avonturen in Nijmegen!

Kijk daarom op deze archief pagina en pink samen met ons een traantje weg…

Afgelopen evenementen, festivals, feestjes en uitgaan in Nijmegen e.o.

21-03 Mindcamp: Ochre + Grischa Lichtenberg

20-03 JOHNNY: Lunar + Workman

22-03 Night Shift: Jailo + Kappa Kavi

22-03 The -S- Xperience

22-03 Planet Rose: Luke Slater + Psyk

27-03 Deep Motions: Patrick Marsman + Jovian

27-03 Early Weekender invites JOHNNY

28-03: Nachtsport: Oliver Huntemann + Subjected

29-03 KissKissClub

29-03 Deep Cutz

03-04 Knipoog: Borish + Just Us

05-04 5 jaar Waalhalla

05-04 Planet Rose: Dave Clarke + Serge

05-04 PANN Nijmegen

10-04 FEVER: Pin-Up Club + 2CV

11-04 NMGN Subcultuur sessions

12-04 Planet Rose: Tripeo + Blawan

15-04 Raggende beats

04-04 Taxidermist Afterparty: Freek Fabricius + Reza Athar

17-04 Drift: John Talabot

18-04 Fundament Deephouse & Technhouse

19-04 Schönes Wochenende: Tommy Four Seven

19-04 Give It Dub – 5 year anniversary

19-04 No Strings Hardcore: NSH Label night

25-04 Funky Feeling: Tom De Neef + Keljet

25-04 NDRPNTS XL Kingsnight

25-04 Planet Rose: Len Faki + Johannes Heil

26-04 Oranjepop

26-04 KonkreteBeats: Benny Page + DJ K

26-04 Funky Feeling

26-04 Planet Rose: Silent Servant + Alien Rain

26-04 Night Shift invites FISSA

01-05 JOHNNY: Alex Jansen + Bootycall

02-05 Blauwdruk: Nathan Surreal + Elmore Quartet + Tijn Benedek

02-05 Knopje 2.7 jaar: Ivan Smagghe

04-05 Planet Rose: Marcel Dettmann + Answer Code

05-05 Bevrijdingsfestival Hunnerpark

08-05 Donderstep: Lucash + Siphon

10-05 KANT: Brawther + Sinan Alakus

10-05 Planet Rose: Zeitgeber + Speedy J

15-05 Tendens!: Microvibez + Neru

16-05 COUTURE: El Mundo + Thomas Elmore

17-05 Planet Rose: KiNK + Brent Roozendaal

23-05 Defrost: Muska + Borish

24-05 Drift festival

24-05 Nachtdrift invites Dolly

24-05 Jungle Galaxy final rewind

29-05 Smkmrkt

29-05 Metro Kollektief: Détaché + Tahko

31-05 Planet Rose: Inigo Kennedy + Mike Parker

31-05 FISSA one year anniversary

05-06 Early Weekender invites Knipoog

06-06 FEVER: Quinten909 + L’Enfant

07-06 Deep Motions 3 yrs: Cysper

08-06 Busreis Pollerwiesen

13-06 Hausse: Africaine 808 + Oceanic

13-06 Planet Rose: Derrick May + Thomas Elmore

14-06 The -S- Xperience

15-06 Busreis Op Dreef festival

20-06 Witwaspraktijken: Charlton

21-06 Planet Rose: Octave One + Vakula

26-06 Drift tot de laatste snik

27-06 Down The Rabbit Hole

27-06 t/m 18-07 Cultureel Terras De Kaaij

28-06 Awakenings busreis day 1

28-06 Into Deep: Dekmantel soundsystem

28-06 Give It Dub: Groenewoudseweg farewell edition

03-07 JOHNNY: Sinan Alakuş

05-07 Have a nice trip

05-07 Planet Rose: closing party

05-07 Parkvibes Dance

12-07 t/m 18-07 Kaaij zomerfeesten

12-07 t/m 16-07 Club Smaakrijk

12-07 NMGN SUB.WALK: Adriatique + Darko Esser

12-07 & 15-07 NMGN SUB.WALK invites STAMP-POT

12-07 t/m 18-07 Ti-Ta-Techno 4-Daagse

12-07 t/m 18-07 WALK ON – 7 NIGHTS OF MOVEMENT

12-07 WALK ON invites Deep Motions & Knipoog

13-07 DISKODIP X FESTIVAL

13-07 FISSA @ Matrixx at the park

13-07 TECHNOPOLIS: Dimi Angelis, Maneki Neko, Freeks, Comrade Winston

13-07 WALK ON invites DISKODIP

15-07 FEVER all nighter

15-07 From Nijmegen With Love & Goeie Buren: ROBIN KAMPSCHOER

15-07 NMGN SUB.WALK: Tapesh + Luis Leon

15-07 WALK ON invites NDRPNTS

16-07 Nachtdansen: SPECTRUM – Rahaan (Chicago) & Davy Brandts & VJ Gema Perez

16-07 Roze Woensdag

16-07 Roze Woensdag Nacht – de afterparty

16-07 Valkhof festival: Give it Dub

16-07 WALK ON invites Blauwdruk

16-07 voorKANT

16-07 WALK ON invites KANT

16-07 Knopje ontdooit met Defrost

16-07 Wunderbar & Bla Bla Present : Daniel Sanchez & Friends

17-07 Deep House Cafe – 4 Daagse Nijmegen

17-07 NMGN SUB.WALK: Secret Closing Act + Dale Howard

17-07 Valkhof festival: Planet Rose

17-07 Planet Rosevicee: Qindek + Txoria + Thijs Schuitman

18-07 Schönes Wochenende

15-08 t/m 14-09 De Kaaij Zomerstaart

16-08 No Strings Hardcore

21-08 Metro: Twanz + Graven Bend + Park & Sons + Paul Dirks

22-08 Drift is op Oddstream

30-08: Studio Sonsbeek is verdWAALd w/ Darko Esser, New Jack City & More

05-09 BALANS: Gene Hoffman + Tripeo

06-09 Ti-Ta-Techno: 3 Years w/ Cristian Varela

07-09 Het Zomerkwartier: Concept Market

11-09 Planet Rose: Reza Athar – all night long

12-09 Diskodip x Kneiter Club

13-09 KANT: DJ Steaw + Ranz & Tanz e.a.

13-09 The -S- Xperience: In Search of Sunrise

19-09 Blauwdruk: Philou Louzolo + Thomas Elmore [2e druk]

19-09 COUTURE invites Jasper Wolff & Maarten Mittendorff + Alex Jansen + Roel Zweers

19-09: Give it Dub feat Truth, Soloman & more

19-09: Immer Gerade Waus w/ Ici Sans Merci, Lady Lago, Georgio Star, Judah Darrenville & More

20-09: Schönes Wochenende w/ Jeroens Search & More

25-09 DRIFT 12 JAAR: Art Department + Satori (live) + Diskonnekted

26-09 Jan Liefhebber’s B-Day Bash

27-09 DRIFT 12 JAAR: Jeff Mills (4 hr set) + Tripeo (live) + Tom Liem

01-10 Opening nieuwbouw Doornroosje

02-10 Metro Kollektief: Enrico Fuerte + Forrest Funk + Pauk Dirks & Muska + Mørse

04-10 Planet Rose Opening Night: Giorgio Moroder + I-F + Rahaan e.a.

11-10 Planet Rose: Ben Klock + Sandrien + Heleen Blanken e.a.

15-10 Goudroes’14: Nuno Dos Santos + Keljet + Hauk’n Baum (live)

23-10 JOHNNY: Mark Antoni + Dunc

24-10 Don’t Forget To Go Home: Doka + Pure + Derek Zwarts e.a.

24-10 Immer Gerade Waus: Edwin Oosterwal + Claudia Conrado e.a.

25-10: DAGSCHOTEL: (Now, that’s what I call) a sticky situation.

25-10 Deep Cutz Halloween

25-10 Planet Rose: Anthony Rother + Antigone e.a.

30-10 Mark Wanders – All Night Long

31-10 Funky Feeling: Tom de Neef + Nous + Bustin Jieber

01-11 Hausse II: Das Ding + Interstellar Funk

01-11 Planet Rose invites Tomorrow: Karotte + Stimming (live) + Satori

01-11 Schönes Wochenende: Gary Beck + Clouds + Cleric e.a.

07-11 Lariekoek ‘Maakt het te Bont’

07-11 Planet Rose in concert: James Holden – live

07-11 SBMS presents: (D)rum & (B)ass party

11-11 DRIFT Rise & Shine Ochtend Rave w/ Roger Gerressen

15-11 De Tropen – All Night Long

15-11 NMGN Subcultuur: Waze & Odyssey + Paranoid London (live) + Gerd e.a.

16-11 KANT: Molly + The Planty Herbs + Sinanski & Sanka e.a.

20-11 FEVER: Keljet + Muska + Timothy Fall

21-11 Mute #1

21-11 Humanoids: Acid is voor iedereen!

22-11 Planet Rose presents L.I.E.S.: Steve Summers (live) + Voiski (live) e.a.

29-11 HERFSTDRIFT

29-11 NACHTDRIFT: Move D + 030303 + Emilio Bestevez

04-12 HOUSEWERK: Darko Esser b2b Mark Wanders (all night long)

05-12 DISKODIP X DISKONNEKTED

05-12 Stamp-Pot: Juan Sanchez + Clusion + Muska

06-12 Deep Motions: Dorisburg + Micha Venderbos

06-12 RAM Records Night: Andy C + Audio + DC Breaks e.a.

06-12 Ti-Ta-Techno Exclusive: Frank Kvitta + Roberto Cavani + Becia

12-12 Breblz + Bauhauz

13-12 Planet Rose: Kyle Hall + ROD + Darko Esser

18-12 Metro Kollektief: Lucky Done Gone + Jimmy Ouwens e.a.

19-12 Blauwdruk: Pete Bandit & Jason Shae + Thomas Elmore [3e druk]

19-12 Mute #2

20-12 ZeeZout on Tour: Ben UFO + Midland + Brent Roozendaal e.a.

20-12 & 21-12 SMKMRKT Winter

21-12 KANTipi – SMKMRKT

26-12: Dagschotel – Oh sweet baby Jesus!

26-12 House Classix: Kenny Larkin + Jovonn + Pure e.a.

26-12 Schönes Wochenende: Pär Grindvik + Bart Skils e.a.

27-12 Nachtsport: Ici Sans Merci + Reinier Zonneveld + Thomas Elmore

27-12 Planet Rose and El Mundo & Satori present: Deetron + CW/A + El Mundo & Satori

31-12 Planet Rose is op Drift: DVS1 + Objekt + Convextion e.a.

31-12 Subcultuur REFINED NYE: Tom Trago + Sidney Charles + Jonny Cade e.a.

31-12 Waalzinning Nieuwjaar: PETDuo + Jan Liefhebber + Bas Mooy e.a.

01-01 NIMMA DANST DOOR

09-01 (d)RUM & (b)ASS 2.0: Mission Control + Mermaidman e.a.

10-01 Planet Rose: Secret Cinema + Egbert + De Sluwe Vos

16-01 FEVER: Teddy’s Philly Sound + Keljet e.a.

17-01 Planet Rose ‘Twenty Years On’ – Pole Group Takeover

22-01 Knipoog: Chris Kooloos + Thijs Schuitman

23-01 Mute #3

23-01 NIGHT SHIFT & Friends: Beaudamian + Dima + Lucash

31-01 Planet Rose ‘Twenty Years On’: Moodymann + Planetary Assault Systems (live) e.a.

06-02 Two Years of Subcultuur: Âme + Edu Imbernon + Ejeca & more

07-02 Hausse III – Mattheis & Von Nohrfeldt

07-02 Give It Dub: The Bug & Flowdan + Silkie + Kahn & Neek + Requake

07-02 Ti-Ta-Techno: Joey Beltram + Roberto Cavani & more

12-02 Metro Kollektief: Pure (vinyl only) + Minotaur Electronics (live) & more

13-02 Een plakje van knopje

13-02 Mancuso: Gratts + Neighbours on Wax

14-02 Schönes Wochenende: Norman Nodge + Kobosil e.a.

20-02 DRIFT 12,5 Jaar: Brent Roozendaal (all night long)

27-02 Blauwdruk: Ocke Weeda + Thomas Elmore (live) + Eli Dorsman

28-02 Planet Rose ‘Twenty Years On’: DJ Rush + Alan Fitzpatrick + Antal + Hunee + Pure

05-03 Vuurrood: Bremer + Park & Sons + Das H Team

06-03 Planet Rose ‘Twenty Years On’: Nina Kraviz + Eric Cloutier & more

07-03 Mute #4

13-03 knopje in diep Vaarwater

13-03 Stamp-Pot: Joran van Pol, Delicatesse, Diskonnekted

14-03 (d)RUM & (b)ASS 3.0

14-03 Planet Rose ‘Twenty Years On’: RØDHÅD + James Ruskin + Ø [Phase] & more

20-03 Couture: Reza Athar + Zweers & Kemperman + Emilio Bestevez

20-03 Funky Feeling Presents // Muska Invites

21-03 Nachtsport: Christian Smith + Alex Under + Thomas Elmore

26-03 Deep Motions: Gustav Goodstuff + Micha Venderbos & Emilio Bestevez

28-03 bauhauz: Fatima Hajji + O.B.I. & Julyukie + Joanna Coelho & more

28-03 KANTine

28-03 Planet Rose invites Electric Deluxe

02-04 DRIFT Witte Donderdag: Tama Sumo + Sandrien + San Soda & more

04-04 Schönes Wochenende: Dustin Zahn + Hans Bouffmyhre + Jonas Kopp + Roel Zweers

05-04 HOUSEWERK: Darko Esser & Mark Wanders – all night long

11-04 NIGHT SHIFT #14: Singularis + Sndwvs + Ro$hi

11-04 Planet Rose ‘Twenty Years On!’: Moodymann + Tommy Four Seven + STERAC & more

16-04 Metro Kollektief: Comrade Winston + Erik Cooke + IDK + Paul Dirks

17-04 Humanoids – Surfing On Sine Waves

24-04 knopje met: Stephan Bodzin Official “Powers of Ten” Album Release Tour

25-04 Planet Rose ‘Twenty Years On!’: Ben Sims + Karenn + Randomer + Amir Alexander & more

26-04 Club7 Koningsnacht: Aeroplane + Rimini Rimmers + Auxiliary Tha Masterfader

26-04 Subcultuur Kingsnight: Huxley + Will Saul + Tom Demac & more

02-05 Schönes Wochenende: Albert van Abbe (live) + Saam (live) + Roel Zweers (live) & more

08-05 Deep Motions: Aleks (live) + Deniro

15-05 Some Of Us #1: DJ Pure + Emilio Bestevez

16-05 Planet Rose: Truncate + Rrose + Pure

22-05 DISKODIP x L8

22-05 Nachtsport: Dispar Vulgo + Sinfol + Comrade Winston

23-05 KANT – 1 Year Anniversary: Christopher Rau + Sinan Alakus & more

06-06 DRIFT Festival – 5 Jaar Jubileum